Gardenhouse24 factory má tento rok 75 rokov!

Naše záhradné domčeky nájdete vo viac ako 17 krajinách. Ponúkame viac priestoru a radosti po celom svete! Mali sme tú česť zlepšiť život ľuďom v Anglicku, Írsku, USA, Austrálii, Taliansku, Holandsku, Švédsku, Fínsku, Litve, Lotyšsku, Estónsku a mnohých ďalších krajinách. Predali sme viac ako 200 000 kusov!

75 rokov je dostatočná doba na to, aby sme sa naučili, že ľudia si cenia kvalitu, jednoduchosť a dobrý dizajn. A to je to, v čom sme dobrí!

Naše výrobky pochádzajú od jedného z najväčších a najskúsenejších výrobcov drevených domov v severnej Európe, z Estónska. Malej krajiny, ktorá je z 50 % pokrytá lesmi. Naše záhradné domčeky sú vyrobené zo severského pomaly rastúceho smreka. Toto drevo sme si vybrali pre jeho trvanlivosť a udržateľnosť. Je vhodné do rôznych klimatických podmienok bez ohľadu na to, na ktorej strane zemegule sa nachádzate.

Aby sme zaistili stabilné dodávky výrobkov, máme záložnú dodatočnú výrobu. V Estónsku máme 2 výrobné závody, ktoré majú už 75 rokov skúseností s výrobou drevených stavieb. Naše dve továrne majú celkovú výrobnú plochu viac ako 15 000 m2.

Naše záhradné domčeky prichádzajú z našej
továrne priamo do vašej záhrady.

To znamená, že máme plnú kontrolu nad kvalitou, ktorú poskytujeme, pretože neexistuje žiadny sprostredkovateľ.
A vďaka vlastnej výrobe môžeme ponúknuť najlepšiu cenu za vysokú úroveň kvality.

Ide nám o zážitky a oceňujeme rozmanitosť – preto sme sa snažili vytvoriť dokonalý záhradný domček pre každú potrebu. Naše výrobky siahajú od jednoduchých pavilónov a prístreškov až po viacpodlažné zrubové domy, aby sme uspokojili každú potrebu, ktorú možno vyriešiť drevenou stavbou. Máme k dispozícii viac ako 470 rôznych modelov záhradných domčekov – pre každého niečo.

Niektoré z našich najlepších záhradných domčekov

Je to pre nás významný míľnik a radi by sme s vami oslávili náš úspech.

Potrebujete drevenú stavbu, ktorá má dlhú životnosť?
Sme vaša najlepšia voľba!

Kontaktujte nás
0
    Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop