Gardenhouse24 – 75 rokov skúseností s predajom drevených výrobkov – záhradné domčeky, sauny, prístrešky, garáže a domáce kancelárie.

Gardenhouse24® ponúka vonkajšie záhradné domčeky, sauny a zruby z prírodného a kvalitného dreva, s elegantným dizajnom a jednoduchou montážou. Vďaka inovatívnej technológii sa naše výrobky dodávajú vo forme stavebnice. Naše záhradné domčeky sú veľmi kvalitné, vyzerajú skvele a sú za najlepšiu cenu na trhu.

Gardenhouse24 poskytuje zákazníkom drevené výrobky severskej kvality, ktoré skrášlia každú záhradu.

Na skúsenostiach záleží

Gardenhouse24 pokrýva celú škálu výroby drevených domov – od prístreškov, záhradných domčekov a zrubov až po montované domy a sauny. Nenájdete nikoho s väčšou vášňou a rozmanitými skúsenosťami s tvorbou drevených výrobkov, čo dokazujú aj naše výsledky.

Spoločnosť Gardenhouse 24, ktorá pokrýva všetko od predaja až po popredajné služby, poskytuje kompletný balík služieb pre súkromných zákazníkov aj firemných klientov.

Klienti o nás

Spoločnosť Taylors Commercial NW Ltd. si objednala štvorizbový zrub na mieru s rozlohou 32 m2 ku vonkajšiemu záhradnému bazénu, ktorý sa mal využívať ako technická miestnosť, šatňa, sauna a parný kúpeľ. Spoločnosť Gardenhouse24 to urobila profesionálne a veľmi efektívne od začiatku až do konca a neváhali by sme ich využiť znova. Klient je s konečným produktom veľmi spokojný.

Alan, TAYLORS COMMERCIAL NW Ltd
Riaditeľ

Prečo by ste mali zveriť dodanie dokonalého produktu práve nám?

Máme štandard dokonalosti vo výrobe aj v službách zákazníkom. Naším cieľom je poskytovať kompletný balík služieb od predaja až po dodávku a montáž.

Vďaka našim starostlivo vybraným voliteľným doplnkom (a množstvu funkcií, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy) by ste mali byť vždy schopní nájsť výrobky s vhodným štýlom a požadovanou funkčnosťou.

Neustále zlepšujeme a rozširujeme náš dostupný sortiment stavieb.

Ponúkame rýchle dodanie s možnosťou špecializovanej dopravy na vyžiadanie. Samotné dodanie trvá 2 až 4 týždne v prípade položiek na sklade a len 90 dní v prípade výrobkov vyrobených na zákazku.

  • Široký sortiment výrobkov – chceme sa uistiť, že máme vždy k dispozícii rôznorodé výrobky z dreva pre súkromných aj firemných zákazníkov.
  • Dodanie a montáž – ponúkame rýchle dodanie a máme kvalifikovaný montážny tím, ktorý dokáže z jednotlivých dielov vytvoriť kvalitnú záhradnú stavbu.
  • Rozsiahle skúsenosti – Máme viac ako desaťročné skúsenosti na americkom trhu a viac ako 70 rokov skúseností s výrobou drevených domov.
  • Štandard dokonalosti

Vo všetkom, čo robíme, sa snažíme o dokonalosť. Preto vyrábame veľký objem dverí, okien, schodov, terás a zábradlí vo vlastnej réžii. Spolupracujeme aj s najlepšími výrobcami v odbore, aby sme poskytli jedinečné kompaktné konštrukcie terasových dverí a popredného svetového výrobcu saunových ohrievačov, aby sme poskytli najlepší možný zážitok.

Môžeme spať pokojne, pretože naše výrobky vydržia desaťročia. Čiastočne za to vďačíme inovatívnemu dizajnu a kvalitným dodávateľom s certifikátom FSC. Tajnou ingredienciou je však pomaly rastúce severské drevo, ktoré je vďaka svojej konštrukcii odolné a ideálne na stavbu každého dreveného výrobku, od domčekov na hranie až po viacpodlažné zrubové domy.

Potrebujete drevený výrobok, ktorý vydrží? Sme vaša najlepšia voľba!

Objavte, ako vyrábame kvalitné severské drevené výrobky!

Kontaktujte nás
0
    Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop