Záhradné domčeky

Zatvoriť

Záhradné domčeky

Záhradný domček je dokonalým príkladom funkčnosti pri zachovaní jednoduchosti. Záhradný domček možno ľahko premeniť takmer na čokoľvek, čo si želáte alebo potrebujete, a je to dokonalé miesto na posedenie pri víne a s priateľmi, od vonkajších jedální až po grilovacie chaty. Alebo drevený záhradný domček môže ponúknuť ďalšie ubytovanie pre preplnený dom. Využite svoje nové drevené záhradné domčeky naplno aj v chladnejších zimných mesiacoch. Svoj priestor môžete rýchlo premeniť na čokoľvek od záhradnej domácej kancelárie až po domáce štúdio jogy alebo detskú herňu.

Prečo si vybrať záhradné domčeky od Gardenhouse24

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste si mali vybrať drevenú záhradnú miestnosť na vytvorenie svojho výnimočného priestoru.

Najčastejšie používaným typom dreva je severský/baltský smrek (Picea-Abais), ale pri konkrétnych modeloch sa môže použiť aj baltická borovica (Pinus Sylvestris). V oboch prípadoch ide o mäkké dreviny, ktoré rastú v chladnom podnebí v severnej Európe. Sú to husto rastúce stromy so 6 až 8-krát väčším počtom rastových letokruhov ako štandardný (SPF) smrek, borovica alebo jedľa. Smrek má hustejšie vlákno s menšími súknami ako borovica, ale oba druhy sa ľahko frézujú a sú ľahké.

Na výrobky Gardenhouse24 sa vzťahuje 5-ročná záruka proti hnilobe, ktorá začína plynúť od okamihu, keď váš tovar opustí dvere nášej továrne. Akékoľvek zlyhanie tesnenia skla a kovania, rozštiepenie stenových guľatín alebo chybné komponenty budú kryté zárukou – čo vám zaručí dlhoročné používanie všetkého, čo pre vás vyrobíme!

Získajte svoj nový zrub bez problémov – naša služba doručenia zahŕňa aj vyloženie, a to bez dodatočných poplatkov a nulovej námahy z vašej strany. Takže sa pohodlne usaďte a relaxujte; máme pre vás všetko!

Nechajte si doručiť svoj zrub priamo k vám! Naše skladové položky vám doručíme do 2 až 4 týždňov a naše výrobky dodávané z výroby za približne 10 až 12 týždňov – máte tak dostatok času na plánovanie dopredu.

Kontaktujte nás
0
    Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop